KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088227
nr 1408 8227
Örjan Sandenor
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, Signerad a tergo. Olja på duk, 33x40cm, yttermått inklusive ram: 35x42cm
Örjan Sandenor, svensk bildkonstnär född 1946 i Sandviken.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juli 2021
kl 18:29:58
19/7 17:43:19
Örjan Sandenor
Läs mer om Örjan Sandenor